Hakkımızda

Hakkımızda

KURUAL.COM - KURUCUM GIDA FİRMASININ İNTERNET SATIŞ SİTESİDİR.

Kurucum  gıda kurutulmuş gıda üretimi gerçekleştiren Isparta merkezli bir firmadır. Ana faaliyet alanları kuru meyve, kuru sebze, kurutulmuş gıda, kurutulmuş bitkiler üretimidir. Kurucum gıda firmamızı ziyaret edebilirsiniz.http://www.kurucum.com 

KURUCUM GIDA'NIN TARİHÇESİ; 
    Kurucum markasını kurma fikri ilk olarak 2007 de kurmuş olduğumuz Eksis Makina firmasında üretmiş olduğumuz  olduğumuz endüstriyel kurutma makinaları ile başladı. Kurucumun 2012 de kurulmasına kadar aradan geçen 5 senelik dönemde sektöründe öncü olan kurutma sistemlerinin imalatı ve satışını yapmakla bu konudaki bilgi birikimimizi ve tecrübemizi tedrici olarak günden güne arttırdık. Doğal kurutma yöntemlerinin içerdiği risklerin çokluğu ve bu konuda yapılan uygulamaların yeterli derecede elverişli olmaması sebebiyle hasadından kurutulmasına, ambalajından tüketimine her süreçte siz müşterilerimizin memnuniyetine uygun kurutulmuş gıda ürünleri sunmak için bütün gayretimizle çalışmaktayız. 

Vizyonumuz

    Kurutulmuş meyve ve sebze alanında Türkiye de lider firma olmak ve bu sorumluluğu hakkıyla taşımak.

Misyonumuz

   Tüketiciye, müşteriye, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza karşı saygı ve dürüst hizmeti ilke edinerek, kalite ve sağlıktan ödün vermeden en kaliteli ürünü en uygun fiyattan sunmak, yenilikçi çalışmalarımızla ve ileriye yönelik yatırımlarımızla kurutulmuş meyve ve sebze sektöründe en iyi hizmeti sunmak.

Değerlerimiz

Dürüst şeffaf ve etik,

Canlılara karşı saygılı,

Müşteri odaklı,

Haklı kazanç.